KURUMSAL

,

Merkezi ilk 2014  yılında Türkiye’nin Bolu Şehrinde  kurulan firmamız BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK ,  2015 yılından itibaren Türkiye Avrupa yakasında'da depo ve antrepo hizmetlerini, uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK, müşterilerinin her türlü karayolu ile taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerini de tamamlayıcı bir yol olarak sunmaktadır. Uluslararası ticaretin en önemli adımlarından biri olan İthalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincini BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK olarak büyük onur ile taşımaktayız.

Firmamızın bünyesinde 15 Adet Tenteli Mega Treyler,  askılı tekstil taşımasına yönelik olarak düzenlettiği 5 Adet kapalı kasa4toplamda 20 Adet ÖZMAL Araç Bulunmaktadır. Tüm araçlar ‘UYDU ÜZERİNDEN ARAÇ TAKİBİ’ sistemine sahiptir. Taşımada kullanmış olduğumuz araçların tümü 2013 model ve üzeri olup Euro 5 ve Euro 6 motorlara sahip olmakla beraber kullanmış olduğumuz çekicilerin hepsi Avrupa ülkelerinin metropollerinde Düşük Emisyon Bölgeleri giriş şartlarına uyumlu durumdadır.

Kara taşımacılığının yanında forwardinghizmetinide sunan firmamız  , güvenilir alt nakliyeci gruplarından ihtiyaç duyduğu her an araç tedarik edebilmekte ve bu sayede talep edilen hizmeti karşılıksız bırakmamaktadır.

BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK çalıştığı firmaları günübirlik karlılık aracı olarak görmeyip; uzun ömürlü iki tarafın karlılığını gözeten hissedarlar olarak kabul etmiş; genç, dinamik ve uzman kadrosuyla geçmiş yıllara dayanan tecrübelerini birleştirip müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş; müşterilerinin lojistik departmanı gibi hizmet vermektedir. Müşterilerine daha da ileri düzeyde hizmet verebilmek adına başta Avrupa olmak üzere Tüm Asya Ve Ortadoğu ülkelerine yayılmış profesyonel acente ağı ile güvenilir, hızlı, tam zamanlı sunduğu lojistik hizmetleri ile dış ticaret alanında çok yönlü çözüm imkânını sunmaktadır.

Kaliteli servisi, düşük  maliyet ve optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı veya dış odaklı destek olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile kurmuştur.

·         » Tüm Avrupa ülkeleri başta olmak üzere D – NL – B – L – F – CH – A – GB – I – N – F – DK – S  ülkerine  düzenli ithalat/ihracat  komple ve parsiyel taşıma

·         » Gabari dışı proje taşıma

·         » Transit taşımacılığı

·         » Demiryolu taşımacılığı

·         » Denizyolu açık yük taşımacılığı

·         » Gümrüklü / gümrüksüz depolama hizmeti (sözleşmeli olduğumuz antrepo ile ) depolama% 100 sigortalıdır

·         » Gümrükleme hizmeti

·         » Tüm lojistik ve lojistik hizmetleri

Yukarıda sıralamasını yapmış olduğumuz hizmetleri kaliteli LİNE ve ACENTA AĞIYLA sunan şirketimiz imkanlarını sizin liderliğiniz, profesyonel analitik çözümcülüğü sonuç olarak ilke edilen personelimiz ile, kaliteyi muhafaza etmeyi ve maliyetleri günümüz şartlarında azaltmayı düşünüyor iseniz BOLKAR GLOBAL LOJİSTİK sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır